Koncert
Armin Van Buuren Only Mirage

Armin Van Buuren Only Mirage

  • 2011-02-19, , godzina 21:00
  • 165 pln
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 139.

Opis

Armin van Buuren, który jako jedyny został wybrany 4 lata z rzędu najlepszym DJ’em na świecie, powróci do Polski by zaprezentować swoją najnowszą płytę podczas ekskluzywnego koncertu. Najnowsze osiągnięcia techniczne połączone z magią muzyki oraz artystycznym spektaklem stworzą widowisko, na którym nie może was zabraknąć!Realizacja fantazji, marzeń i oczekiwań tysięcy fanów Armina Van Buurena w Polsce! Od ostatniej (i zarazem pierwszej) edycji ARMIN ONLY w Polsce minęły już blisko 2 lata! Pomimo późniejszych występów Armina w naszym kraju to właśnie projekt ARMIN ONLY i ASOT450 uznane zostały za najwspanialsze i zorganizowane ze światowym rozmachem i profesjonalizmem muzyczne eventy z udziałem Księcia Trance’u.

ARMIN ONLY 2010 - MIRAGE, POZNAŃ 19.02.2010

ARMIN ONLY to jednak nie tylko indywidualny, wielogodzinny występ głównego aktora wieczoru. Arminowi towarzyszyć będą wokalistki i wokaliści, którzy użyczają swojego głosu na ostatnim albumie artysty ‘Mirage’ (która wkrótce w Polsce uzyska status ZŁOTEJ PŁYTY). Na koncercie nie może zabraknąć brata Armina - Ellera, który wraz z całym swoim zespołem ubarwi to wspaniałe wydarzenie grą na instrumentach (w tym m. in. na bębnach, gitarach, itp.).
Tegoroczny show to przede wszystkim nowatorski projekt sceny, stworzony specjalnie dla potrzeb światowej trasy ARMIN ONLY - MIRAGE, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki pop. Całości dopełnią: niesamowite wizualizacje, pokazy pirotechniczne oraz intrygujące występy taneczne. To wszystko w trance’owych bitach ARMIN ONLY 2011 - MIRAGE, na które zaprasza ARMIN VAN BUUREN!
ARMIN ONLY 2011 - MIRAGE wyprodukowane będzie przez MSM EVENTS, kolejny raz według pełnego, holenderskiego scenariusza, który zrealizowany został w Utrechcie 13 listopada 2010 podczas pierwszego eventu z nowej edycji.

MIEJSCE IMPREZY

ARMIN ONLY - MIRAGE, Poland będzie wielkim wydarzeniem na światową skalę i zostanie zaprezentowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie numer 5!
Nowoczesna, ogromna, komfortowa, bezpieczna i klimatyzowana hala będzie doskonałym miejscem dla tysięcy fanów Armina, którzy z pewnością przybędą do Poznania z całego świata. Do złudzenia przypomina ona halę w Utrechcie, gdzie odbywa się holenderska edycja ARMIN ONLY.
Pawilon numer 5 znajduje się około 400 metrów od Dworca Głównego PKP, 5km od lotniska Ławica, w sąsiedztwie znajdują się pojemne parkingi dla zmotoryzowanych uczestników imprezy oraz postój taxi.  Tereny targów położone są w samym centrum miasta Poznania, w niedalekiej odległości od wielu hoteli o różnym standardzie a środki komunikacji miejskiej pozwolą na szybkie i łatwe dotarcie na miejsce.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

fot. Michał Nowak

fot. Ryszard Zajączkowski

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Armin Van Buuren Only Mirage"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
koncerty sanah i Karin Ann
sanah i Karin Ann zapowiadają nowe koncerty z trasy #NoSory Tour

Do wyprzedanych 8 koncertów sanah doszło 11 nowych lokalizacji.

Skunk Anansie
Grupa Skunk Anansie podała nowe daty koncertów w Polsce

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, koncerty Skunk Anansie zaplanowane na maj 2021 zostają przełożone.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!