Koncert
Enea Edison Festival - Taste The Music 2021

Enea Edison Festival - Taste The Music 2021

  • 2021-07-23
  • III pula – REGULAR TICKETS – dostępne do 29.06.2021 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów. Karnet dwudniowy: 149 zł Bilet jednodniowy: 99 zł IV pula – FINAL CALL – dostępne od 29.06.2021 (od godz
  • Best Western Hotel Edison, Poznań

Opis

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2021! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie.

23 i 24 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się: Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, sanah, KRÓL, Łąki Łan, Bibobit, Ania Rusowicz, Baranovski, Linia Nocna, Ida, Ofelia, Patrick the Pan, Swiernalis, Jan Serce, Barter Królik i The Cool Quest.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Enea Edison Festival odbywa się w malowniczej scenerii jeziora Kierskiego. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się w pobliżu Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale również spróbować pysznego jedzenia oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji organizatorzy ujawnią tuż przed wydarzeniem.

Sponsorem tytularnym festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny.

− Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności poprzez angażowanie się w organizację lubianych i cenionych wydarzeń kulturalnych. Przykładem jest m.in. współpraca z Teatrem Wielkim w Poznaniu, Enter Enea Festival dla wielbicieli muzyki jazzowej oraz Enea Edison Festival, gdzie usłyszymy najpopularniejsze polskie przeboje. Wszystkim nam brakuje niepowtarzalnej atmosfery koncertów, dlatego bardzo liczymy, że w tym roku festiwal odbędzie się bez przeszkód i potwierdzi swój wyjątkowy klimat – powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji Enei.

- Cieszymy się, że przy trzeciej edycji festiwalu nasze szeregi zasila marka Enea. Jest nam niezwykle miło, że festiwal znalazł się w gronie projektów kulturalnych wspieranych przez markę obok tak ciekawych wydarzeń i instytucji. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczyć fanom dobrej muzyki jeszcze więcej emocji przez kolejne lata. - podkreśla Zuzanna Oses, Brand Manager Good Taste Production.

Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Enea Edison Festival - Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w ubiegłym roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony na 2021 rok. Wszystkie dotychczas zakupione na wydarzenie bilety zachowują swoją ważność i zapewniają udział w festiwalu w najlepszej możliwej cenie!

ip


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Enea Edison Festival - Taste The Music 2021"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Carla Fernandes - Będzie Co Ma Być
Carla Fernandes w pozytywnym klipie "Będzie co ma być" [WIDEO]

Spoko, damy radę - śpiewa młoda artystka.

Kwiat Jabłoni ft. Julia Pietrucha - Drogi proste
Kwiat Jabłoni i Julia Pietrucha śpiewają "Drogi proste" [WIDEO]

Powstała nowa aranżacja utworu z płyty Kasi i Jacka Sienkiewiczów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!