Koncert
Female Metal Voices Festival vol 4

Female Metal Voices Festival vol 4

  • 2020-01-25, , godzina 19:00
  • 25/35 PLN
  • Pod Minogą Klub, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Martyna Kamzol

Opis

Female Metal Voices Festival to festiwal, który ma na celu zaprezentowanie zespołów grających Metal, a w których śpiewają, krzyczą i growlują KOBIETY.

Na Female Metal Voices Festival będziemy się starać aby występowały kapele różnorodne stylem, ale będą łączyły je dwie rzeczy:
- METAL
- KOBIETA(y) na wokalu.

Łysa Góra - Piaseczno/Warszawa:
Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

Runika - Warszawa:
Runika gra autorskie utwory, inspirowane w warstwie tekstowej podaniami i legendami z całej Polski oraz mitologią słowiańską i germańską. Ma na swoim koncie ponad 100 koncertów, w lipcu 2018 roku wydała debiutancką płytę “Pradawna moc”.

Ahead - Łódź:
Zespół AHEAD na łódzkiej scenie muzycznej działa od 2005 roku. Od samego początku pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Dziś muzyka AHEAD stoi gdzieś na pograniczu rocka i metalu, a wszystko doprawione jest silnym kobiecym głosem i melodyjnymi riffami. W ich muzyce jest moc, klimat i energia. Każdy kto był na ich koncercie mógł się o tym przekonać na własnej skórze...

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Female Metal Voices Festival vol 4"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!