Koncert
Film Music - Bond 007

Film Music - Bond 007

  • 2023-06-25, , godzina 17:00
  • 130.00zł
  • Multikino, sala nr 5, ul. Królowej Jadwigi 51, Poznań

Bilety

Opis

Bond007 to wyjątkowy koncert na żywo, podczas którego znakomici wokaliści i zespół instrumentalistów zaprezentują najpopularniejsze utwory towarzyszące przygodom Jamesa Bonda.
James Bond - ikona, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Filmy z udziałem charyzmatycznego Agenta 007 kojarzą nam się najczęściej z pięknymi kobietami u jego boku, szybkimi samochodami i wstrząśniętym martini z wódką. Ale nie tylko. Każda produkcja Bonda to gwarancja znakomitych motywów muzycznych, które błyskawicznie przechodzą od kanonów światowej muzyki.
Usłyszymy zatem hity z 11 filmów z udziałem Agenta 007: ,,Goldfinger" oraz ,,Diamonds are forever" Shirley Bassey, ,,GoldenEye" Tiny Tuner z filmów pod tym samym tytułem, ,,A View To Kill" Duran Duran z filmu ,,Zabójczy widok", ,,Nobody Does It Better" Carly Simon z produkcji ,,Szpieg, który mnie kochał", ,,Thunderball" Toma Jonesa z ,,Operacji Piorun", ,,Live and Let Die" Paula McCartney'a & Wings z ,,Żyj i pozwól umrzeć", ,,Another Way to Die" Jacka White'a i Alicii Keys z ,,007 Quantum of Solace" ,,Tomorrow Never Dies" Sheryl Crow z ,,Jutro nie umiera nigdy" i wreszcie nagrodzone Oscarami utwory ,,Skyfall" Adele i ,,Writings On The Wall" Sama Smitha.
Usłyszymy też nowatorskie wykonania legendarnych czołówek, w tym tej najsłynniejszej skomponowanej przez Johna Barry'ego i Monty'ego Normana do filmu ,,Doktora No".
Ten koncert to po prostu niezaprzeczalny skarbiec hitów światowej muzyki filmowej.
Ale na tym nie koniec atrakcji. Miejsce koncertów, a więc sieć kin Multikino to fantastyczna okazja, aby podczas koncertu obejrzeć wizualizacje z najsławniejszych przygód Agenta 007.

Czas trwania koncertu: 60 minut
Organizator koncertu: Piotr Adam Nowak Production; Copernicus Sp. z o.o.
Nasze poprzednie realizacje to: Muzyczny życiorys Franka Sinatry, Freddie Mercury Rock Operowo, Whitney Houston Symfonicznie, Michael Jackson Symfonicznie, Abba - miłosna opowieść symfoniczna, The 3 Tenors & Soprano i wiele innych.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Film Music - Bond 007"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
vito bambino
Vito Bambino i sanah z nowym utworem "Mustang" [WIDEO]

Piosenka jest już dostępna do odsłuchania.

Kuban wydaje klip razem z Quebonafide [WIDEO]

Posłuchaj singla "same zmartwienia"

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!