Koncert
Fort Fest Carnaval

Fort Fest Carnaval

  • 2019-06-09
  • Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 36.

fot. Zuzanna Mocny

Opis

Fort Fest Carnaval to festiwal muzyczny stworzony przez BE KOLEKTIV, który co roku gromadzi tysiące miłośników alternatywnej muzyki. Odbywa się on na terenach unikalnych XIX-wiecznych Fortów Poznańskich, dzięki czemu posiada niesamowity militarny klimat i nastrój, który pozostaje z uczestnikiem jeszcze przez długi czas po wydarzeniu. Bardzo ciepło przyjęty przez poznańską publikę ubiegłoroczny Fort Fest został wyróżniony przez czasopismo Freshmag trzecim miejscem w zestawieniu najlepszych wydarzeń roku 2018 w Poznaniu.

Tegoroczna edycja ulokowana będzie w Forcie II. Głównym punktem jest prezentacja wielowarstwowej muzyki elektronicznej, od ambientu przez muzykę house, IDM, drum and bass, elektro na muzyce dub kończąc. W tym roku jednak, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, festiwal stawia jednak na dużą różnorodność muzyczną- dwa dodatkowe dni wypełnione będą nie tylko muzyką elektroniczną, ale także szeroko pojętą muzyką nowoczesną, dlatego do współpracy zaproszono takich artystów jak PRO8L3M, KAMP! czy Hope Leslie.

4 dni, 3 sceny. Na każdej całkowicie różnorodna muzyka, m.in techno, psytrance czy deep oriental, oraz dwa dni koncertowe, za dnia zaś warsztaty z produkcji muzyki, pokazy filmowe, ognisko, dzień animacji dziecięcych oraz wernisaże.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Fort Fest Carnaval"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lordi
Lordi i Agata Karczewska na Pol'and'Rock Festival

Potwornie dobry ciężki metal zagości na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Tove Lo - Glad He's Gone
Tove Lo w teledysku "Glad He's Gone" [WIDEO]

To prawdopodobnie najlepszy teledysk w mojej dotychczasowej karierze - mówi artystka.

Konkurs Ziaja