Koncert
Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem

  • 2020-10-25, , godzina 20:00
  • 80 zł (Kabaret Pod Wyrwigroszem)
  • KinoTeatr Apollo, Poznań

Bilety

Opis

Zapraszamy na występy Kabaretu Pod Wyrwigroszem! Kabaret pod Wyrwigroszem bilety już dostępne.

Kabaret Pod Wyrwigroszem 25-lecie

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę!

 

Na scenie pojawi się dawno niewidziana legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

 

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że ,,ćwiartka to mało", program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi.

O Kabarecie Pod Wyrwigroszem

Twórcy Kabaretu Pod Wyrwigroszem pochodzą z Krakowa, a na scenie działają od ponad 25 lat. Tego kabaretu więc nie trzeba nikomu przedstawiać. Ciągle jest w bardzo dobrej formie, więc podczas ich występów nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić!

 

Ich programy są zabawne energetyczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Artyści uwielbiają się przebierać i parodiować. Parodie te są wizytówką kabaretu, a zabawne skecze komentują aktualną rzeczywistość społeczną. Oberwie się każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Kabaret Pod Wyrwigroszem trasa 2020

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kabaret Pod Wyrwigroszem"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane