Koncert
Kartky w Poznaniu

Kartky w Poznaniu

  • 2020-10-30, , godzina 20:00
  • od: 50,00 PLN
  • Próżność, ul. Niepodległości 8a, Poznań

Wystąpią

Opis

Krążek OUTSIDE OF SOCIETY premierę miał pod koniec sierpnia 2020 roku. Na temat tego albumu zrobiło się głośnio już w marcu, za sprawą singla "Plastikowe kwiaty', który został genialnie przyjęty przez fanów.

Bytomski raper rozpieszcza swoich słuchaczy utworami, wypełnionymi niezwykle poruszającymi tekstami oraz urzekająca i zróżnicowaną warstwą muzyczną. Nie brakuje jednak charakterystycznych dla artysty emocjonalnych wersów, które raz usłyszane zostają w pamięci na zawsze. Klimatyczne ballady są przeplatane z kompozycjami bardziej żywiołowymi. W każdym utworze zładuje się jednak 100% autentyczności Kartkyego! Jesień bez wątpienia należy do OUTSIDE OF SOCIETY! Sprawdź terminy jesiennej trasy i nie zwlekaj z kupnem biletu!

⚠Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica 
⚠Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna 
oświadczenie: https://bit.ly/zgoda_covid 
zgoda: http://bit.ly/ZGODA_NA_KONCERT

ip
Fot: materiały prasowe

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!