Koncert
Lipali

Lipali

  • 2020-11-05, , godzina 20:00
  • 45 zł (Lipali)
  • u Bazyla, Poznań

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncerty zespołu Lipali promujące najnowszą płytę "Mosty, rzeki, ludzie". Lipali bilety na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu już dostępne. 

Lipali koncerty 2020

Koncerty promują najnowsze wydawnictwo Mosty, Rzeki, Ludzie, które miało swoją premierę 23 listopada 2019 roku.

O zespole Lipali

Zespół Lipali powstał na bazie solowego projektu Tomka ,,Lipy" Lipnickiego, który po rozwiązaniu legendarnego już Illusion wciąż odczuwał muzyczny niedosyt. W 2003 roku przyłączyli się do niego Adrian ,,Qlos" Kulik i Łukasz ,,Luk" Jeleniewski. Jako trio nagrali cztery krążki: ,,Pi", ,,Bloo", ,,Trio", ,,3850". Można było usłyszeć na na nich takie hity jak Upadam,  Popioły czy Jeżozwierz. Po ponad dekadzie do zespołu dołączył Roman Bereźnicki i w tak rozbudowanym składzie artyści pracowali nad płytą Fasady, która pojawiła się pod koniec 2015 roku. Z końcem minionego roku nastąpiła zmiana na basie - "Qlosa" zastąpił Łukasz "Gajowy" Gajowniczek

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Lipali"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja