Koncert
Malta Festival: Anli Pollicino

Malta Festival: Anli Pollicino

  • 2012-07-03, , godzina 21:00
  • Pasaż Kultury, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 40.

Opis

Anli Pollicino to młoda japońska grupa, która rozpoczęła działalność w 2006 roku, stając się jednym z najbardziej oryginalnych zjawisk tokijskiej sceny undergroundowej.

Artyści kontynuują tradycję visual kei, która w latach 90. zawładnęła japońską popkulturą. Ten niezwykle wyrazisty styl reprezentowany przez wiele japońskich zespołów muzycznych charakteryzuje się ekscentrycznym, kolorowym makijażem, strojem i fryzurą, dając efekt przeestetyzowanej, transgenderowej postaci. W warstwie muzycznej artyści przyznają się do inspiracji m.in. Skid Row, X Japan czy Marilyn Mansonem. Ich koncerty oprócz silnych wrażeń wizualnych dostarczają porcji świetnego japońskiego rocka – przefiltrowanego przez subwersywną wrażliwość Anli Pollicicino oraz bliskie im style – takie jak gotyk czy electro. W maju tego roku ukazał się ich nowy album Life Is Beautiful.

Fot, Michał Antoniewicz

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Malta Festival: Anli Pollicino"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!