Koncert
Marcelina

Marcelina

  • 2020-01-31
  • 30 zł przedsprzedaż 40 zł w dniu koncertu
  • 2progi ul.Niepodległości 36, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 11.

fot. Zuzanna Mocny

Opis

Marcelina jest autorką tekst.w, kompozytorką i jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia.

Świetnie odnajduje się w zar.wno w balladach, jak i bardziej energicznych, gitarowych kompozycjach. Na swoim koncie ma 4 płyty, a ostatnia „Koniec wakacji”, powstała przy wsp.łudziale Kuby Karasia z The Dumplings. W 2012 roku otrzymała m.in. nominację do Fryderyk.w (w kategorii „Debiut roku”), a także nominację do Nagrody WARTO „Gazety Wyborczej”. W tym samym roku pojawiła się na płycie June, obok takich artyst.w jak m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak czy Urszula Dudziak.

Występowała na największych festiwalach w Polsce (na Open’er Festival, a także Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera oraz na Gł.wnej Scenie Przystanku Woodstock) i koncertowała na świecie (w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles, na Mauritiusie; odbyła dwutygodniową trasę po Japonii). Otrzymała nagrodę specjalną dla “Artysty w sieci” podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Singiel Marceliny „Karmelove”, na kt.rym gościnnie zaśpiewał Piotr Rogucki osiągnął ponad 18 milion.w odtworzeń w serwisie You Tube.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Marcelina"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!