Koncert
Marky Ramone's Blitzkrieg

Marky Ramone's Blitzkrieg

  • 2022-06-25, , godzina 19:00
  • 90 zł (MARKY RAMONE
  • u Bazyla, Poznań

Opis

ZMIANA DATY Zaplanowany na 1 lipca koncert Marky Ramone's Blitzkrieg zostaje przełożony na 2022 rok. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowym terminie.

 

Marky Ramone w Polsce! Perkusista legendarnego zespołu Ramones zaprezentuje się wraz ze swoją grupą Marky Ramone's Blitzkrieg już 25 czerwca 2022 roku w poznańskim klubie U Bazyla. Marky Ramone's Blitzkrieg bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży. 

Marky Ramone's Blitzkrieg w Poznaniu

Marky Ramone wraca do Polski z 90 minutowym setem składającym się z największych hitów pionierów punk rocka Ramones oraz niespodziewanych coverów - nie przegap tego wydarzenia i weź udział w koncercie Marky Ramone's Blitzkrieg w Poznaniu!

Marky Ramone informacje

Marky Ramone najbardziej znany jest z 15 lat spędzonych za perkusją w legendarnej grupie Ramones. Karierę muzyczną zaczynał w hard rockowym Dust, a 1976 roku został członkiem zespołu Richard Hell & the Voidoids. Rok później grupa zadebiutowała krążkiem ,,Blank Generation", który był promowany m.in. na brytyjskiej trasie u boku The Clash. W 1978 Marky dołączył do Ramones i już po paru tygodniach nagrał swój pierwszy album z nowym zespołem, ,,Road to Ruin", który zawiera m.in. tak ważny utwór jak "I Wanna Be Sedated". 

 

Marky zagrał z Ramones  ponad 1700 koncertów oraz uczestniczył w komponowaniu takich albumów jak ,,Mondo Bizarro" oraz ,,Adios Amigos", ostatniego materiału zespołu. W 2002 roku Marky, wraz z pozostałymi członkami kwartetu, zostali wprowadzeni do Rock 'N' Roll Hall of Fame, a w 2010 zespół uhonorowano statuetką Grammy Lifetime Achievement Award za całokształt twórczości. Jest to jedyna statuetka Grammy przyznana pionierom punk rocka. 

 

Mimo niesamowicie aktywnej kariery muzycznej Marky Ramone nie zwalnia tempa i kontynuuje intensywne koncertowanie wraz ze swoim zespołem Marky Ramone's Blitzkrieg. Grupa występuje z różnymi wokalistami (w przeszłości m.in. Michale Graves - ex-Misfits).

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 16 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 16 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Marky Ramone's Blitzkrieg"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
JOE
Joe Keery podbija scenę muzyczną - gwiazda "Stranger Things" we wrześniu wyda kolejny album

Jak rozpoczęła się kariera muzyczna aktora pod pseudonimem Djo?

mark
Merk & Kremont prezentują singiel "Touch" [WIDEO]

Czym zaskoczy nas tym razem duet producencki?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!