Koncert
Męskie Granie 2013

Męskie Granie 2013

  • 2013-08-10, , godzina 17:00
  • Stara Gazownia, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 17.

Wystąpili

Opis

Fot. D. Krymski
Fot. M. Kin
Fot. M. Jawornicki

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Męskie Granie 2013"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend, koncerty Poznań Rock, koncerty Poznań Rock na dziś, koncerty Poznań Rock jutro, koncerty Poznań Rock w tym tygodniu, koncerty Poznań Rock na weekend, koncerty Poznań Hip-Hop, koncerty Poznań Hip-Hop na dziś, koncerty Poznań Hip-Hop jutro, koncerty Poznań Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Poznań Hip-Hop na weekend, koncerty Poznań Rock, koncerty Poznań Rock na dziś, koncerty Poznań Rock jutro, koncerty Poznań Rock w tym tygodniu, koncerty Poznań Rock na weekend, koncerty Poznań Rock, koncerty Poznań Rock na dziś, koncerty Poznań Rock jutro, koncerty Poznań Rock w tym tygodniu, koncerty Poznań Rock na weekend, koncerty Poznań Pop, koncerty Poznań Pop na dziś, koncerty Poznań Pop jutro, koncerty Poznań Pop w tym tygodniu, koncerty Poznań Pop na weekend, koncerty Poznań Folk, koncerty Poznań Folk na dziś, koncerty Poznań Folk jutro, koncerty Poznań Folk w tym tygodniu, koncerty Poznań Folk na weekend, koncerty Poznań Jazz, koncerty Poznań Jazz na dziś, koncerty Poznań Jazz jutro, koncerty Poznań Jazz w tym tygodniu, koncerty Poznań Jazz na weekend, koncerty Poznań Jazz, koncerty Poznań Jazz na dziś, koncerty Poznań Jazz jutro, koncerty Poznań Jazz w tym tygodniu, koncerty Poznań Jazz na weekend, koncerty Poznań Jazz, koncerty Poznań Jazz na dziś, koncerty Poznań Jazz jutro, koncerty Poznań Jazz w tym tygodniu, koncerty Poznań Jazz na weekend, koncerty Poznań Rock, koncerty Poznań Rock na dziś, koncerty Poznań Rock jutro, koncerty Poznań Rock w tym tygodniu, koncerty Poznań Rock na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
OFF Festival Katowice przenosi się na rok 2022

Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club!

Smolasty prezentuje nowy klip. Duet z Oliwką Brazil w "Oh Daddy" [WIDEO]

Po świetnie przyjętym projekcie "Ghetto Playboy", artysta ponownie dał się poznać z mocnej, rapowej strony.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!