Koncert
Miuosh x FDG. Orkiestra

Miuosh x FDG. Orkiestra

  • 2020-09-19, , godzina 19:00
  • od 89zł
  • SkwerPlay, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 28.

fot. Zuzana Mocny

Wystąpili

Opis

Trasa „Powroty” została przerwana wiosną przez pandemiczny kryzys. Część koncertów wg planów ma odbyć się jesienią 2020. Z uwagi na zmienną i dynamiczną sytuację w branży koncertowej chcemy je przyśpieszyć i spotkać się z Wami w bezpieczniejszych warunkach. Dlatego też koncert poznański przeniesiony zostaje na plener w dniu 19.09.2020. Informacje o koncertach w Katowicach, Bielsko Białej i Opolu na dniach.
 
Zakupione wcześniej bilety pozwolą Wam uczestniczyć na koncertach w nowych datach. W czasie koncertów będą obowiązywały wymogi bezpieczeństwa określone przez organy urzędowe i regulaminy miejsc.
Szczegóły dotyczące zachowania biletów, etc. zostaną przesłane mailowo przez eBilet.
 
Miuosh i FDG. Orkiestra w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule. 
Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamuje bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.
 
Miuosh - Powroty
Efekt wielomiesięcznej pracy poznamy w styczniu 2020 roku, gdy ukaże się płyta „Powroty”. Na albumie pojawi się wielu niespodziewanych gości, za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Miuosh, Maciej Sawoch czy Michał Kush, a za produkcję odpowiada uznany Michał „Fox” Król.
 
ip
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański feat. Chatys - Supernova
Sebastian Fabijański pokazał klip "Supernova" z Natalią Siwiec [WIDEO]

"Znudziłam się Netfliksem, więc pomyślałam, że przyjdę".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!