Koncert
Orphaned Land - 30 Years of Oriental Metal

Orphaned Land - 30 Years of Oriental Metal

  • 2023-04-15, , godzina 19:00
  • 80 zł (ORPHANED LAND)
  • u Bazyla, Poznań

Bilety

Opis

Pionierzy orientalnego metalu powracają do PolskiZespół Orphaned Land wystąpi 31 marca 2022 roku w poznańskim Klubie u Bazyla, przy wsparciu gości specjalnych trasy: Loch Vostok, Dead Venus i Ring of Gyges. Orphaned Land bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży!

 

Zmiana daty - komunikat:

Ze względu na ciągłe problemy z realizacją wszystkich zaplanowanych koncertów w niektórych krajach w Europie, zespół Orphaned Land podjął decyzję o przeniesieniu całej trasy koncertowej na 2023 rok.

Tym samym,

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Orphaned Land - 30 Years of Oriental Metal"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert

Co stało się popularnemu wokaliście?

The Legend of Rock Symphonic zapraszają na 2 koncerty

Wiemy w których miastach zapanowano widowisko.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!