Koncert
Pyrkon 2022

Pyrkon 2022

  • 2022-06-17, , godzina 10:00
  • 129 zł (Pyrkon 2022 - karnet)
  • MTP - Poznań Congress Center, Poznań

Bilety

Opis

Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2022 roku w hali MTP. Przyszłoroczny Pyrkon będzie absolutnie wyjątkowy, gdyż Festiwal zaliczy swoją 20. edycję. Dołącz do nas, by świętować tę okazję i wpisz się w bogatą historię Festiwalu! Pyrkon 2022 bilety już dostępne.

 

ZMIANA CEN BILETÓW Tylko do końca 2021 roku możesz kupić ? ,,Early Birds" w cenie 129 zł ?

 

FESTIWALOWE KOSZULKI  Kup festiwalową koszulkę taniej online! ? W tym roku macie również możliwość zdobycia festiwalowej koszulki online. Możecie kupić ją wraz z biletem, albo zupełnie osobno. Decyzja należy do Was. Koszulki zakupione online będą o 10 złotych tańsze, niż na imprezie oraz będą do odbioru podczas Festiwalu.

 

Tabela rozmiarów koszulek:

 

Pyrkon 2022 bilety

Bilet ulgowy przysługuje osobom w wieku 7-13 lat (ukończone w dniach wydarzenia).

O festiwalu Pyrkon w Poznaniu

Pyrkon tworzą ludzie - fani fantastyki, twórcy, producenci, wystawcy i... Ty! Pyrkon to fantastyczne miejsce spotkań! Spotkaj się z innymi fantastycznymi uczestnikami, z pisarzami, twórcami, cosplayerami, reżyserami, artystami. Spotkaj z literaturą, z kinem, z teatrem, z wszystkim, co jest związane z fantastyką! 

 

Dlaczego warto być na Pyrkonie, zapytasz? To proste! Pyrkon to największa impreza tego typu w Polsce i jedna z największych w Europie. Liczba uczestników stale rośnie! Od 600 osób w 2000 roku do ponad 52 000 w roku 2019. 

 

Czeka Cię tam moc atrakcji! Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności - dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, prelekcjami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay. Festiwal rokrocznie odwiedzają najbardziej znani twórcy fantastyki - wśród naszych gości znalazły się sławy takie jak: Felicia Day, Christopher Judge, Graham Masterton czy Stan Sakai

 

Co więcej, czasie najbliższej edycji będzie na Ciebie czekać  ponad 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki. 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Pyrkon 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Editors zaprasza na koncert w Polsce [WIDEO]

Będzie to jedyny koncert Editors w naszym kraju.

TikTok
Muzyczne trendy na TikToku - maj 2022 [Zestawienie]

Jakie piosenki zostały użyte w maju na TikToku?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!