Koncert
Queen Machine

Queen Machine

  • 2020-03-04, , godzina 19:00
  • Gold 209.00 PLN, Silver 179.00 PLN, Brown 139.00 PLN
  • Sala Ziemi Poznań Congress Center, ul. Głogowska 14 (wejście od ul. Śniadeckich), Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 13.

Opis

Queen Machine - jeden z najlepszych tribute bandów w Europie - niebawem po raz pierwszy wystąpi w Polsce.

Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz... jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis - odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu ,,We will rock you", regularnie koncertującą też z Brianem Mayem. 

W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury'ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.

Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak ,,I want to break free", ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: ,,Love of my Life", ,,Bohemian Rhapsody" i wielu innych niezapomnianych utworów.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Queen Machine"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Gajos
Andrzej Mleczko i Janusz Gajos na Pol'and'Rock Festival

Ogłoszono kolejnych gości Akademii Sztuk Przepięknych.