Koncert
Red Bull Music 3Style National Final Poland

Red Bull Music 3Style National Final Poland

  • 2018-09-22, , godzina 21:00
  • wstęp wolny
  • Nocny Targ Towarzyski, ul. Kolejowa 23, Poznań, Poznań

Opis

Już 22 września na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu rozegra się polski finał zawodów DJskich Red Bull Music 3Style. Zmierzy się ze sobą szóstka finalistów, a zwycięzca będzie reprezentował Polskę na światowym finale w Taiwanie. Poza częścią konkursową tego wieczoru za deckami staną również Mistrzowie Świata Red Bull Music 3Style: Damianito (Włochy), Aleqs Notal (Francja) oraz Mistrzowie Polski: 69Beats, VaZee oraz Kostek. Tym mocnym imprezowym akcentem Nocny Targ Towarzyski zamknie tegoroczny sezon imprezowy.

Zasady zawodów są proste: każdy DJ dostaje 15 minut na scenie, w trakcie których musi zaprezentować co najmniej trzy różne gatunki muzyczne i porwać publiczność do tańca. Ocenia ich jury, w którym zasiądą  Mistrzowie Świata Red Bull Music 3Style: DJ Damianito (Włochy), DJ Aleqs Notal (Francja) oraz dwukrotny Mistrz Polski: DJ 69Beats. Damianito ma wyjątkowy sentyment do Polski, ponieważ swój mistrzowski tytuł wywalczył na deskach krakowskiego Teatru Słowackiego, gdzie rozegrał się ostatni światowy finał zawodów. Młody Włoch bardzo zaimponował wówczas jurorom i publiczności, czego nie krył DJ Jazzy Jeff - „Red Bull Music 3Style co roku odnajduje nowe i unikatowe talenty na scenie klubowej z całego świata. Damianito jest wspaniałym, nowym członkiem rodziny Red Bull Music 3Style.” Teraz to Damianito zasiądzie w jury zawodów.

Rola sędziów nie kończy się jednak na samym ocenianiu setów konkursowych. Zaprezentują DJskie umiejętności, które zaprowadziły ich na szczyt światowej scey DJskiej. Bogaty lineup tego wieczoru uzupełniają jeszcze DJ Kostek i DJ VaZee, którzy również pochwalić mogą się tytułami Mistrzów Polski.

W zawodach wezmą udział DJe, którzy zakwalifikowali się do finału po eliminacjach odbywających się on-line. O bilet do Tajwanu i miejsce w światowym finale powalczą: DJ Praktyczna Pani, DJ Gafo, DJ Staszek Selektah, DJ LazyOne, DJ Kebs, DJ Def Wave. Zawody zaś poprowadzi niezastąpiona para hostów: Flip Out oraz DJ Eprom (Polska).

Międzynarodowy skład Mistrzów Red Bull Music 3Style oraz szóstka pretendentów do tego tytułu to recepta na mocne zakończenie sezonu imprezowego na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu.

Red Bull Music 3Style National Final Poland
Nocny Targ Towarzyski (ul. Kolejowa 23, Poznań)
22 września 2018
open door g. 21:00, start imprezy g. 22:00
wstęp wolny

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Red Bull Music 3Style National Final Poland "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja