Koncert
Show Me The Body

Show Me The Body

  • 2022-10-25, , godzina 19:00
  • Poznań

Opis

Show Me The Body powstało w 2009 roku w Nowym Jorku. W 2015 roku zespół wydał niezależnie "Yellow Kidney", a następnie EP "SMTB" wydaną przez Letter Racer Collective. Po podpisaniu kontraktu z Loma Vista i wydaniu debiutanckiego albumu „Body War” w 2016 roku, SMTB zaczęli koncertować w USA i Europie. Po powrocie do domu zespół rozpoczął projekt mixtape o nazwie „Corpus 1” wydany w 2017 roku.

 

Mixtape zawierał szeroką gamę artystów i przyjaciół, których SMTB uważało za towarzyszy oraz innowatorów, co oznaczało początek społeczności budowanej przez SMTB. W tym samym roku SMTB wypuścili EP zatytułowane „Challenge Coin”, nagrane w Electric Lady Land niedaleko miejsca powstania zespołu. W 2019 Show Me The Body zaprezentowali swój drugi pełny album „Dog Whistle”, wyprodukowany przez Chrisa Coady’ego. „Dog Whistle” został napisany w Long Island City w Queens i nagrany w Los Angeles w Kalifornii latem 2018 roku. W 2021 roku zespół nagrał utwór „Stone Cold Earth” do soundtracku DC „Dark Nights: Death Metal”. Ostatni singiel SMTB „Loose Talk” ukazał się w tym roku. 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Show Me The Body "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Doda
Już niedługo premiera nowego albumu Dody!

Kiedy usłyszmy płytę piosenkarki?

Swedish House Mafia
Top 10 najpopularniejszych piosenek Swedish House Mafia [Zestawienie]

Już 21 października zespół wystąpi w Krakowie!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!