Koncert
Silverstein

Silverstein

  • 2020-06-30, , godzina 19:00
  • Bilet wstępu 65.00 PLN
  • Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Opis

Jeden z najważniejszych zespołów na scenie post-hardcore - Silverstein, z okazji dwudziestolecia swojej działalności powraca z nowym albumem i rusza w trasę koncertową! Jedyny polski koncert promujący wydawnictwo ,,A Beautiful Place To Drown" odbędzie się 30 czerwca w poznańskim Klubie Pod Minogą.

SILVERSTEIN (UNFD / Kanada) - Post-Hardcore/Emo/Punk

Przez ostatnie dwie dekady Silverstein nieustępliwie dążyło do tego, żeby stawać się najlepszą wersją zespołu zarówno dla siebie jak i dla swoich fanów. Determinacja doprowadziła kwintet z Ontario ze swoich undergroundowych korzeni do pozycji jednej z najbardziej wpływowych grup na swojej scenie, która od początku działalności zagrała ponad 2000 koncertów na całym świecie oraz sprzedała ponad milion płyt. Silverstein świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie wydając nowy, długo oczekiwany album ,,A Beautiful Place To Drown".

Kiedy większość zespołów wykorzystuje swoją okrągłą rocznicę aktywności artystycznej do spoczynku na laurach nostalgii, Silverstein (wokalista Shane Told, gitarzyści Paul Marc Rousseau and Josh Bradford, basista Billy Hamilton oraz perkusista Paul Koehler) wykorzystuje ją do refleksji, by zobaczyć jak wiele osiągnęli, by w tym samym czasie wykorzystać lata doświadczeń i zrobić coś nowego. ,,A Beautiful Place To Drown" to płyta, na której zespół umiejętnie równoważy brzmienie core - intensywny, dynamiczny mix melodii z agresją zakorzenioną w energii hardcore punk'a oraz bezwstydną szczerością emo - ze swoim naturalnym rozwojem w komponowaniu oraz nowymi inspiracjami. ,,Mamy wielu fanów, którzy są z nami od samego początku, a z drugiej strony są osoby, które dochodziły do nas przy okazji wydawania kolejnych albumów" - mówi Shane Told i dodaje - ,,ciągle szukamy sposobów, by uszczęśliwić tych najzagorzalszych fanów nie popadając przy tym w stagnację i dodając nowe aspekty do tego, co robimy".

Silverstein przyjedzie do Polski na jedyny koncert pod koniec czerwca do poznańskiego Klubu Pod Minogą w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo Kanadyjczyków ,,A Beautiful Place To Drown". Bez wątpienia będzie to gorąca, letnia noc z muzyką z pogranicza post-harcore'a i emo w najlepszym możliwym wydaniu!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Silverstein"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja