Koncert
Waglewski Fisz Emade ,,Duchy ludzi i zwierząt"

Waglewski Fisz Emade ,,Duchy ludzi i zwierząt"

  • 2023-01-25, , godzina 19:00
  • 150 zł (Waglewski Fisz Emade)
  • Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Poznań

Opis

Zespół Waglewski Fisz Emade powraca by zagrać wyjątkowe koncerty. Artystów będzie można usłyszeć w Poznaniu i Bydgoszczy. Waglewski Fisz Emade bilety na koncerty już dostępne!

Waglewski Fisz Emade koncerty 2023

  • 25.01.2023  Poznań, Aula UAM
  • 26.01.2023 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorskia

Podczas spotkań usłyszymy na żywo piosenki z ostatniej płyty ,,Duchy ludzi i zwierząt" oraz starsze przeboje napisane przez rodzinne trio.Grupa zrodziła się w 2008 roku w ramach projektu ,,Męskie Granie". Wojciech Waglewsk

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Waglewski Fisz Emade ,,Duchy ludzi i zwierząt""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Adam Lambert zapowiada nowy album "High Drama" [AUDIO]

Nominowany do Grammy supergwiazdor Adam Lambert przedstawia nowy singiel.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!