Koncert
XV Finał WOŚP - Orkiestra w Poznaniu

XV Finał WOŚP - Orkiestra w Poznaniu

  • 2007-01-14, , godzina 9-20
  • Free
  • Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 59.

Opis

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie 14.01.07.Jak co roku przed zamkiem stanie scena, na której zagrają różnorodne zespoły. Między godz. 9.00 a 23.00 wystąpią na niej m.in. Orkiestra Dęta im. Leona Landowskiego, Chruptaki, Kameralny Zespół Wokalny, Ada Mańczak, Natural Dread Killaz, Drumstein, Peja, Wojtek Hoffman, Łąki Łan, Coma (koncert zespołu rozpocznie się po światełku do nieba, czyli ok. godz. 20.20), Komety, Żółty Pies.
fot. Michał Nowak

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "XV Finał WOŚP - Orkiestra w Poznaniu"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!