BRANŻE
ID:247366

Analityk ds. VAT

Numer referencyjny: a0t4H00000gOtEeQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • sporządzanie deklaracji VAT/Intrastat zgodnie z lokalnymi przepisami,
  • zapewnienie terminowego składania deklaracji VAT / Intrastat do urzędów,
  • koordynacja dostarczania danych do kontroli podatkowych,
  • uzgadnianie raportów VAT i kont VAT księgi głównej,
  • współpraca z menedżerem VAT COE w zakresie prawidłowości wykonywanych kontroli biznesowych,
  • planowanie i usprawnianie procesów VAT/Intrastat.
Wymagania:
  • wykształcenie w zakresie księgowości, finansów lub ekonomii,
  • wiedza z obszaru polskiego podatku VAT i zasad księgowości,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa komputera, MS Office,
  • orientacja na współpracę w zespołach międzynarodowych,
  • chęć nauki i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie wyróżnionej w rankingu najlepszych pracodawców,
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A (Business Garden),
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów),
  • kursy językowe opłacane przez pracodawcę.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Obowiązki:
- sporządzanie deklaracji VAT/Intrastat zgodnie z lokalnymi przepisami,
- zapewnienie terminowego składania deklaracji VAT / Intrastat do urzędów,
- koordynacja dostarczania danych do kontroli podatkowych,
- uzgadnianie raportów VAT i kont VAT księgi głównej,
- współpraca z menedżerem VAT COE w zakresie prawidłowości wykonywanych kontroli biznesowych,
- planowanie i usprawnianie procesów VAT/Intrastat.

Wymagania:
- wykształcenie w zakresie księgowości, finansów lub ekonomii,
- wiedza z obszaru polskiego podatku VAT i zasad księgowości,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra obsługa komputera, MS Office,
- orientacja na współpracę w zespołach międzynarodowych,
- chęć nauki i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności.

- umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie wyróżnionej w rankingu najlepszych pracodawców,
- przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,
- atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu,
- pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A (Business Garden),
- bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, -karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów),
- kursy językowe opłacane przez pracodawcę.