BRANŻE
ID:266264

Asystent ds. Technicznych - Analityk Danych (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000PjbuQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Poznań

Obowiązki:
  • tworzenie, zarządzanie i praca na dużych zbiorach danych (Excel, VBA, Power Query), w celu przygotowywania, przetwarzania plików wsadowych do systemów IT, analiz sprzedażowych,
  • tworzenie współdzielonych wizualizacji danych w Power BI, aktualizowanie oraz rozwijanie istniejących raportów Power BI,
  • koordynowanie, analiza i wsparcie dystrybucji,
  • przygotowywanie prognoz na podstawie przeprowadzonych analiz oraz wyliczanie bonusów zgodnie z podpisanymi umowami,
  • wsparcie analityczne w procesach planowania w dystrybucji,
  • przygotowanie i bieżąca aktualizacja zasobu SharePoint dla działu handlowego (z aktualną umową, plikiem cennikowym, aktualnymi parametrami z polityki rabatowej itd.).
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programu Excel w szczególności Power Query,
  • podstawowa znajomość VBA oraz Power BI lub chęć rozwoju w tym kierunku,
  • podstawowa znajomość programu Access,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SQL,
  • otwartość oraz komunikacja, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę z możliwością pracy w rozliczeniu godzinowym (przy niepełnym etacie),
  • premię roczną,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku technologicznym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:tworzenie, zarządzanie i praca na dużych zbiorach danych (Excel, VBA, Power Query), w celu przygotowywania, przetwarzania plików wsadowych do systemów IT, analiz sprzedażowych,
tworzenie współdzielonych wizualizacji danych w Power BI, aktualizowanie oraz rozwijanie istniejących raportów Power BI,
koordynowanie, analiza i wsparcie dystrybucji,
przygotowywanie prognoz na podstawie przeprowadzonych analiz oraz wyliczanie bonusów zgodnie z podpisanymi umowami,
wsparcie analityczne w procesach planowania w dystrybucji,
przygotowanie i bieżąca aktualizacja zasobu SharePoint dla działu handlowego (z aktualną umową, plikiem cennikowym, aktualnymi parametrami z polityki rabatowej itd.).

Wymagania:bardzo dobra znajomość programu Excel w szczególności Power Query,
podstawowa znajomość VBA oraz Power BI lub chęć rozwoju w tym kierunku,
podstawowa znajomość programu Access,
komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2,
dodatkowym atutem będzie znajomość SQL,
otwartość oraz komunikacja, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę z możliwością pracy w rozliczeniu godzinowym (przy niepełnym etacie),
premię roczną,
pakiet dodatkowych benefitów,
możliwość pracy zdalnej,
wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku technologicznym.