BRANŻE
ID:247370

Business Development Manager

Numer referencyjny: a0t4H00000gOtGzQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Poznań, Warszawa

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • tworzenie i negocjacje ofert handlowych,
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
  • realizacja indywidualnie wyznaczanych planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy w CRM.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fashion, meblowej lub retail,
  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • radzenie sobie z presją czasu,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • komputer, telefon oraz samochód służbowy,
  • możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju przedsiębiorstwa,
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko.

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
- tworzenie i negocjacje ofert handlowych,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- realizacja indywidualnie wyznaczanych planów sprzedażowych,
- budowanie pozytywnego wizerunku,
- sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy w CRM.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fashion, meblowej lub retail,
- umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
- znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- umiejętności negocjacyjne,
- komunikatywność,
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- radzenie sobie z presją czasu,
- dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię,
- komputer, telefon oraz samochód służbowy,
- możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju przedsiębiorstwa,
- samodzielne, rozwojowe stanowisko.