BRANŻE
ID:236781

Doradca techniczno-handlowy

Numer referencyjny: a0t5800000FZ9iDAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • doradztwo handlowo-techniczne dla nowych i obecnych klientów firmy,
  • obsługa klienta oraz sprzedaż produktów i maszyn wchodzących w skład oferty,
  • przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych,
  • reprezentowanie klientów na rynku polskim,
  • koordynacja projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe), kierunek: mechanika, budowa maszyn, obróbka metalu,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość metod formowania metalu (walcowanie, kalibrowanie, spawanie),
  • znajomość rynku dla produktów - spieki/elementy kute na zimno - dodatkowy atut,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (komunikacja z klientami anglojęzycznymi),
  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace (pierwsza na 2 lata, druga na czas nieokreślony),
  • motywujący system wynagradzania zbudowany z dwóch części (wynagrodzenie podstawowe + wysoka prowizja uzależniona od sprzedaży produktów firmy),
  • pracę dająca dużą elastyczność i swobodę w działaniu z uwagi na system Home Office pozwalający dopasować do swoich potrzeb czas pracy,
  • niezbędne do wykonywania pracy narzędzia pracy m.in. laptop, telefon,
  • szkolenia produktowe u klientów pozwalające poszerzać wiedzę techniczną.

Obowiązki:doradztwo handlowo-techniczne dla nowych i obecnych klientów firmy,
obsługa klienta oraz sprzedaż produktów i maszyn wchodzących w skład oferty,
przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych,
reprezentowanie klientów na rynku polskim,
koordynacja projektów.

Wymagania:wykształcenie średnie (preferowane wyższe), kierunek: mechanika, budowa maszyn, obróbka metalu,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość metod formowania metalu (walcowanie, kalibrowanie, spawanie),
znajomość rynku dla produktów - spieki/elementy kute na zimno - dodatkowy atut,
umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (komunikacja z klientami anglojęzycznymi),
znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
biegła obsługa komputera,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o prace (pierwsza na 2 lata, druga na czas nieokreślony),
motywujący system wynagradzania zbudowany z dwóch części (wynagrodzenie podstawowe + wysoka prowizja uzależniona od sprzedaży produktów firmy),
pracę dająca dużą elastyczność i swobodę w działaniu z uwagi na system Home Office pozwalający dopasować do swoich potrzeb czas pracy,
niezbędne do wykonywania pracy narzędzia pracy m.in. laptop, telefon,
szkolenia produktowe u klientów pozwalające poszerzać wiedzę techniczną.