BRANŻE
ID:242581

Doradca z językiem niemieckim - elastyczny grafik

Doradca klienta z językiem niemieckim
(branża finansowa)

Znasz język niemiecki? Chcesz wykorzystywać go w codziennych kontaktach? Interesujesz się bankowością, finansami, nowoczesnymi metodami płacenia?

Jeżeli Twoja wymarzona praca ma powyższe cechy to świetnie! Właśnie takich ludzi szukamy.

Opis stanowiska:

Doradca klienta odpowiedzialny będzie za obsługę telefoniczną klientów branży finansowej (połączenia przychodzące). Brak sprzedaży.

Wymagamy:
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1/C2,
  • doświadczenia w obsłudze klienta, które będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • możliwość pracy na: cały etat lub ½,  ¾ etatu (opcja do wyboru),
  • benefity (Multisport/ Medicover/Lunch pass),
  • pakiet relokacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

 Wyślij swoje CV na adres cv@irkl.pl

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535-459-190

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
  • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
  • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
  • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
  • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Doradca klienta z językiem niemieckim branża finansowa

Wymagamy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie C1/C2,