BRANŻE
ID:254396

Dyrektor Oddziału (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNgQqQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • zarządzanie zespołem w oddziale, organizacja pracy i weryfikacja wykonywanych zadań,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów,
  • onboarding, wdrożenia i szkolenie nowych pracowników oddziału,
  • monitoring spływu zamówień i należności,
  • raportowanie do zarządu,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji,
  • budowanie trwałych relacji z pracownikami w ramach grupy.
Wymagania:
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku w szeroko pojętej branży technicznej,
  • kompetencje managerskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta,
  • zorientowanie na cel i klienta,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność motywacji i szkolenia zespołu,
  • obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe + system premiowy,
  • umowa o pracę,
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Paulina Lipińska, tel: +48 509 851 900.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:zarządzanie zespołem w oddziale, organizacja pracy i weryfikacja wykonywanych zadań,
realizacja celów sprzedażowych,
odpowiedzialność za utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów,
onboarding, wdrożenia i szkolenie nowych pracowników oddziału,
monitoring spływu zamówień i należności,
raportowanie do zarządu,
nadzór nad prawidłowym przepływem informacji,
budowanie trwałych relacji z pracownikami w ramach grupy.

Wymagania:doświadczenie na pokrewnym stanowisku w szeroko pojętej branży technicznej,
kompetencje managerskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta,
zorientowanie na cel i klienta,
determinacja i konsekwencja w działaniu,
umiejętności analityczne,
umiejętność motywacji i szkolenia zespołu,
obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe + system premiowy,
umowa o pracę,
rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy.