BRANŻE
ID:254374

Grafik Kreatywny (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNi5uQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie banerów na stronę internetową,
  • przygotowywanie projektów graficznych,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu katalogów produktowych,
  • obsługa programów graficznych,
  • terminowa realizacja projektów,
  • opracowywanie koncepcji kreatywnych.
Wymagania:
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w fotografii produktowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietów programów graficznych, np. Adobe lub CorelDraw,
  • znajomość podstawowych zagadnień w obszarze marketingu,
  • pronowoczesne, nieszablonowe podejście,
  • inwencja twórcza w wykonywanych zadaniach.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niepowtarzalne wyzwania zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe takie jak ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna,
  • lokalizacja: okolice Poznania (gm. Suchy Las).
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny: Paulina Lipińska, tel. +48 509 851 900.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Zakres obowiązków:przygotowywanie banerów na stronę internetową,
przygotowywanie projektów graficznych,
uczestniczenie w przygotowywaniu katalogów produktowych,
obsługa programów graficznych,
terminowa realizacja projektów,
opracowywanie koncepcji kreatywnych.

Wymagania:minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
doświadczenie w fotografii produktowej,
bardzo dobra znajomość pakietów programów graficznych, np. Adobe lub CorelDraw,
znajomość podstawowych zagadnień w obszarze marketingu,
pronowoczesne, nieszablonowe podejście,
inwencja twórcza w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
niepowtarzalne wyzwania zawodowe,
możliwość rozwoju zawodowego,
benefity pozapłacowe takie jak ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna,
lokalizacja: okolice Poznania (gm. Suchy Las).