BRANŻE
ID:247368

Junior Master Data Specialist

Numer referencyjny: a0t4H00000gOtEFQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • tworzenie kont dostawców i klientów w systemach,
  • aktualizacja danych,
  • sprawdzanie danych dostawców podczas skanowania baz danych,
  • kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (głównie w języku angielskim),
  • udział w projektach związanych z zarządzaniem danymi,
  • przygotowywanie raportów,
  • analiza i usprawnianie procesów.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie w międzynarodowej organizacji w zespole Master Data lub w pracy z bazami danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego,
  • biegła obsługa komputera, MS Office,
  • zdolność do szybkiej nauki obsługi systemów komputerowych,
  • zorientowanie na szczegóły, chęć pracy z rozbudowanymi bazami danych.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie wyróżnionej w rankingu najlepszych pracodawców,
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A (Business Garden),
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów),
  • kursy językowe opłacane przez pracodawcę.

Obowiązki:
- tworzenie kont dostawców i klientów w systemach,
- aktualizacja danych,
- sprawdzanie danych dostawców podczas skanowania baz danych,
- kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (głównie w języku angielskim),
- udział w projektach związanych z zarządzaniem danymi,
- przygotowywanie raportów,
- analiza i usprawnianie procesów.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w międzynarodowej organizacji w zespole Master Data lub w - pracy z bazami danych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego,
- biegła obsługa komputera, MS Office,
- zdolność do szybkiej nauki obsługi systemów komputerowych,
- zorientowanie na szczegóły, chęć pracy z rozbudowanymi bazami danych.

- umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie wyróżnionej w rankingu najlepszych pracodawców,
- przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,
- atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu,
- pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A (Business Garden),
- bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów),
- kursy językowe opłacane przez pracodawcę.