BRANŻE
ID:244667

Kierownik ds. inwentaryzacji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtZiVAAV

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Poznań, Katowice

Obowiązki:
  • bezpośredni nadzór ważniejszych inwentaryzacji na terenie całej Polski,
  • koordynacja liderów inwentaryzacji,
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych z potencjalnymi klientami,
  • dbanie o relacje z aktywnymi klientami,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem o strukturze rozproszonej,
  • dbanie o wysoką motywację i zaangażowanie podległych pracowników,
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
  • raportowanie do kadry zarządzającej.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności koordynacyjne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na częste podróże służbowe.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej organizacji nastawionej na rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet premiowy uzależniony od realizacji budżetu,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (również na użytek własny),
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • realny wpływ na możliwość rozwoju podległego działu.

Obowiązki:bezpośredni nadzór ważniejszych inwentaryzacji na terenie całej Polski,
koordynacja liderów inwentaryzacji,
aktywne uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych z potencjalnymi klientami,
dbanie o relacje z aktywnymi klientami,
zarządzanie kilkuosobowym zespołem o strukturze rozproszonej,
dbanie o wysoką motywację i zaangażowanie podległych pracowników,
odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
raportowanie do kadry zarządzającej.

Wymagania: doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętności koordynacyjne,
czynne prawo jazdy kat. B,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
otwartość na częste podróże służbowe.

Oferujemy: pracę w stabilnej organizacji nastawionej na rozwój,
atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet premiowy uzależniony od realizacji budżetu,
niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (również na użytek własny),
szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
realny wpływ na możliwość rozwoju podległego działu.