BRANŻE
ID:237030

Koordynator/ka ds. logistyki i zakupów z językiem angielskim

Numer referencyjny: a0t5800000FZOn9AAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z klientami firmy, w celu pozyskania zamówienia (klienci krajowi i zagraniczni),
  • analizowanie i negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz dostawcami,
  • czynny udział w procesie zakupowym od momentu złożenia oferty, po sprzedaż produktu do klienta,
  • ewidencjonowanie bieżących zamówień od klientów w systemie firmy i czuwanie nad prawidłowym proces realizacji i dostawy,
  • analiza stanów magazynowych i zamawianie brakujących produktów od dostawców,
  • przeprowadzanie procesów reklamacji oraz stałe monitorowanie procesów zakupowych, w celu zapobiegania nieprawidłowością w procesach logistycznych,
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz informowanie o ewentualnych opóźnieniach/zagrożeniach realizacji zamówień,
  • stałe doskonalenie metod pracy oraz poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań pracy działu oraz dbałość o wizerunek firmy podczas realizacji codziennych zadań.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz podejmowaniu procesów handlowych,
  • wykształcenie wyższe o profilu rolniczym i/lub z zakresu logistyki,
  • znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z klientami) - warunek konieczny,
  • zainteresowania branżą ogrodniczą i chęci poszerzania wiedzy branżowej,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w tym: komunikatywność, zorientowanie na budowanie relacji z klientami, elastyczność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność.
Oferujemy:
  • pracę w firmie nastawionej na współpracę z klientami firmy oraz stabilne zatrudnienie w strukturach, z realnymi możliwościami rozwoju kompetencji własnych, jak i zawodowych m.in. poprzez realizacje codziennych zadań oraz szkolenia tematyczne i produktowe,
  • wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego i wieloletniego pracownika firmy,
  • pracę w zgranym zespole osób nastawionych na współpracę oraz terminową realizację zamówień od klientów,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia i ciekawym systemem premiowym i pakietem socjalnym,
  • miłą atmosferę w pracy, ambitne zadania oraz satysfakcję z ich realizacji.

Obowiązki:kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z klientami firmy, w celu pozyskania zamówienia (klienci krajowi i zagraniczni),
analizowanie i negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz dostawcami,
czynny udział w procesie zakupowym od momentu złożenia oferty, po sprzedaż produktu do klienta,
ewidencjonowanie bieżących zamówień od klientów w systemie firmy i czuwanie nad prawidłowym proces realizacji i dostawy,
analiza stanów magazynowych i zamawianie brakujących produktów od dostawców,
przeprowadzanie procesów reklamacji oraz stałe monitorowanie procesów zakupowych, w celu zapobiegania nieprawidłowością w procesach logistycznych,
raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz informowanie o ewentualnych opóźnieniach/zagrożeniach realizacji zamówień,
stałe doskonalenie metod pracy oraz poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań pracy działu oraz dbałość o wizerunek firmy podczas realizacji codziennych zadań.

Wymagania:min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz podejmowaniu procesów handlowych,
wykształcenie wyższe o profilu rolniczym i/lub z zakresu logistyki,
znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z klientami) - warunek konieczny,
zainteresowania branżą ogrodniczą i chęci poszerzania wiedzy branżowej,
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w tym: komunikatywność, zorientowanie na budowanie relacji z klientami, elastyczność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność.

Oferujemy:pracę w firmie nastawionej na współpracę z klientami firmy oraz stabilne zatrudnienie w strukturach, z realnymi możliwościami rozwoju kompetencji własnych, jak i zawodowych m.in. poprzez realizacje codziennych zadań oraz szkolenia tematyczne i produktowe,
wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego i wieloletniego pracownika firmy,
pracę w zgranym zespole osób nastawionych na współpracę oraz terminową realizację zamówień od klientów,
współpracę w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia i ciekawym systemem premiowym i pakietem socjalnym,
miłą atmosferę w pracy, ambitne zadania oraz satysfakcję z ich realizacji.