BRANŻE
ID:239572

Korzystne.IT - Zespół Sklepu Internetowego

Numer referencyjny: KORZYSTNE_SKLEP

Opis firmy:

Korzystne.IT Sp. z o.o. zajmuje się dostawą sprzętu komputerowego i obsługą informatyczną firm. Specjalizujemy się w prestiżowym sprzęcie biznesowym uznanych producentów. Rozwijamy projekt sklepu internetowego i potrzebujemy osoby, która dołączy do zespołu pionierów projektu.

Opis stanowiska:

Zakres zadań związany z obsługą sklepu jest bardzo rozległy. Począwszy od dodawania produktów, poprzez wykonywania zdjęć wypasionych komputerów, które do nas przyjeżdżają, poprzez pisanie artykułów i opisów na stronę, poprzez robienie grafik i wprowadzanie zmian na stronie, po zadania webmastera i wsparcia programistycznego kończąc.

Oczekujemy:

Oczywiście nie zakładamy, że jedna osoba będzie posiadała wszystkie te umiejętności. Podstawowe wymagania to umiejętność obsługi komputera, otwartość na wiedzę technologiczną oraz chęć uczenia się. Mile widziane będzie posiadanie zainteresowania lub umiejętności w zakresie któregoś z powyższych zagadnień – fotografia, obróbka zdjęć, grafika, copywriting lub podstawy programowania webowego.

Oferujemy:

Oprócz przyjaznej atmosfery pracy, opcji rozwoju wraz ze wzrostem projektu i możliwości wpływu na kształt tworzone dzieło, oferujemy standardowe warunki zatrudnienia, elastycznie negocjowane z kandydatem według jego oczekiwań. Kontakt z wysokiej jakości, prestiżowym sprzętem uznanych producentów oraz możliwość uczestniczenia w konferencjach branżowych stanowią dodatkowy atut.