BRANŻE
ID:238166

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FadmNAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-01-29

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw surowców, produktów znormalizowanych oraz półproduktów z wydziałów produkcyjnych,
  • przyjmowanie produktów od dostawców zewnętrznych i kooperantów,
  • transport towaru w obrębie produkcji i magazynu,
  • wysyłki towarów i półproduktów do kooperantów,
  • wydawanie niezbędnych narzędzi na obszar produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • podstawowa znajomość Excela i komputera,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (powyżej 6 miesięcy),
  • gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), w soboty (tylko 6-14),
  • dobra kondycja fizyczna,
  • samodzielność i zorganizowanie,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych kat. II WJO (zapewnione darmowe przeszkolenie w tym zakresie),
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic UDT kat. II WJO (zapewnione darmowe przeszkolenie w tym zakresie).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania,
  • długofalową współpracę,
  • dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia (m.in. prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Poznań.

Obowiązki:przyjmowanie dostaw surowców, produktów znormalizowanych oraz półproduktów z wydziałów produkcyjnych,
przyjmowanie produktów od dostawców zewnętrznych i kooperantów,
transport towaru w obrębie produkcji i magazynu,
wysyłki towarów i półproduktów do kooperantów,
wydawanie niezbędnych narzędzi na obszar produkcji.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie,
podstawowa znajomość Excela i komputera,
doświadczenie na podobnym stanowisku (powyżej 6 miesięcy),
gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), w soboty (tylko 6-14),
dobra kondycja fizyczna,
samodzielność i zorganizowanie,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych kat. II WJO (zapewnione darmowe przeszkolenie w tym zakresie),
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic UDT kat. II WJO (zapewnione darmowe przeszkolenie w tym zakresie).

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania,
długofalową współpracę,
dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia (m.in. prywatna opieka medyczna),
oferta dotyczy pracy tymczasowej,
miejsce pracy: Poznań.