BRANŻE
ID:236791

Młodszy automatyk - elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZB0rAAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • aktywny udział w projektach wdrażania i uruchamiania maszyn dla przemysłu (w tym również bezpośrednio u Klienta na miejscu),
  • zapewnienie ciągłości utrzymania maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu oraz systematyczne wdrażanie optymalizacji celem skrócenia czasu przestojów maszyn,
  • konserwacje, przeglądy maszyn, diagnostyka awarii i ich usuwanie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu automatyki i/lub elektryki lub pokrewne np. mechatronika),
  • motywacja oraz determinacja do nauki nowinek technologicznych w branży,
  • samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na realizacje powierzonych zadań,
  • znajomość układów sterowania w maszynach przemysłowych oraz umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV oraz czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy na stanowisku elektromonterskim - dodatkowy atut!
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciekawej branży, w środowisku doświadczonych inżynierów,
  • pracę w rozwijającej się branży, dającą możliwości rozwoju oraz samodzielność w działaniu,
  • udział w uruchomieniach i testach nowych urządzeń bezpośrednio na miejscu u klienta,
  • stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, umowę o pracę oraz realne możliwości rozwoju w strukturach firmy (rozwój w kierunki umiejętności specjalistycznych jak i interpersonalnych).

Obowiązki:aktywny udział w projektach wdrażania i uruchamiania maszyn dla przemysłu (w tym również bezpośrednio u Klienta na miejscu),
zapewnienie ciągłości utrzymania maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu oraz systematyczne wdrażanie optymalizacji celem skrócenia czasu przestojów maszyn,
konserwacje, przeglądy maszyn, diagnostyka awarii i ich usuwanie.

Wymagania:wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu automatyki i/lub elektryki lub pokrewne np. mechatronika),
motywacja oraz determinacja do nauki nowinek technologicznych w branży,
samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na realizacje powierzonych zadań,
znajomość układów sterowania w maszynach przemysłowych oraz umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej,
uprawnienia elektryczne do 1 kV oraz czynne prawo jazdy kat. B,
mile widziana znajomość specyfiki pracy na stanowisku elektromonterskim - dodatkowy atut!

Oferujemy:możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciekawej branży, w środowisku doświadczonych inżynierów,
pracę w rozwijającej się branży, dającą możliwości rozwoju oraz samodzielność w działaniu,
udział w uruchomieniach i testach nowych urządzeń bezpośrednio na miejscu u klienta,
stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, umowę o pracę oraz realne możliwości rozwoju w strukturach firmy (rozwój w kierunki umiejętności specjalistycznych jak i interpersonalnych).