BRANŻE
ID:231686

Operator customer service (praca zdalna)

Opis firmy:

Włoska firma rozwijająca swoją działalność na rynku Polskim, poszukuje operatorów linii Consumer Service.

Szukamy studentek uczących się zaocznie, lub kobiet które są zainteresowane aby podjąć codzienną stałą rzetelną pracę we własnym domu.

Opis stanowiska:

  • aktywny kontakt telefoniczny z klientami (obsługa lini customer care)
  • przeprowadzanie promocji
  • realizacja zamówień klientów administracji publicznej
  • organizacja transportu
  • umiejętność rozwiązywania problemów w relacjach z klientami

Oczekujemy:

  • aktywny kontakt telefoniczny z klientami
  • bardzo dobre posługiwanie się językiem polskim
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość podstawowej obsługi komputera
  • duża kultura osobista i samodyscyplina

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • bonusy i premie za rzetelną pracę
  • sprzęt potrzebny do pracy