BRANŻE
ID:253294

Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t4H00000sNU8pQAG

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań

Obowiązki:
  • rozładunek/załadunek towaru,
  • praca przy pomocy wózka widłowego,
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako operator,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty system premiowy (premie wynikowe, premie za pracę w weekendy),
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Miejsce pracy: Swarzędz, ul. Rabowicka.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. , nr cert. 388.

Obowiązki:rozładunek/załadunek towaru,
praca przy pomocy wózka widłowego,
prace magazynowe.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
mile widziane doświadczenie w pracy jako operator,
dyspozycyjność do pracy w weekendy.

Oferujemy:możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie,
bogaty system premiowy (premie wynikowe, premie za pracę w weekendy),
pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.