BRANŻE
ID:240752

Pomocnik elektryka nie wymagamy doświadczeniaa

Firma: Instalacje Elektryczne Sylwester Dolata

Stanowisko: Monter

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-06-11

Branża: Budownictwo / Nieruchomości, Praca fizyczna, Praktyki / Staże, Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 20

Wynagrodzenie: od 13 do 16 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 15
  • wtorek:7 - 15
  • środa:7 - 15
  • czwartek:7 - 19
  • piątek:7 - 15

Opis firmy:

Firma Inelt jest poznańskim wykonawcą inwestycji elektrotechnicznych. Jesteśmy firmą rodzinną. Najważniejszy jest dla nas rozwój pozytywne nastawienie, dobra atmosfera i wzajemny szacunek. Kochamy to co robimy i pragniemy zaszczepić miłość do elektryki w każdym pracowniku. Cenimy sobie lojalność zaangażowanie oraz kreatywność.

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko
POMOCNIK ELEKTRYKA

Osoba zatrudniona na danych stanowisku zajmuje się wszelkimi pracami związanymi z rozkładaniem instalacji elektrycznej, teletechnicznej, sap, montaże, osprzętu.

Obowiązki i zakres odpowiedzialności:
  • bruzdowanie
  • osadzanie puszek
  • odwiercanie puszek,
  • montaż osprzętu,
  • prace wykończeniowe
  • kucie
  • wymiarowanie
  • rozkładanie przewodów
  • montaż przewodów do podłogi oraz ścian
  •  oraz wszelkie inne prace związane z rozkładaniem instalacji elektrycznej

Oczekujemy:

Wymagania:
  • Szczerość, szacunek, lojalność, zaangażowanie
  • Punktualność
  • Dokładność wykonywanej pracy
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Kreatywność
  • Logiczne myślenie
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Doświadczenie i dodatkowe uprawnienia NIE są wymagane

Oferujemy:

Miejsce pracy: Poznań
Opis pracy:
Prace związane z układaniem instalacji elektrycznych i montażem urządzeń
Czas pracy pn-pt 7-15. Możliwość pracy po 15.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Możliwość praktycznej oraz teoretycznej nauki zawodu
  • Wynagrodzenie zależne od czasu pracy – 13zł brutto/h (Okres próbny. Później wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz zaangażowania)
  • Umowę o pracę
  • Pracę pod nadzorem osoby z pełnymi uprawnieniami budowlanymi
  • Możliwość awansu i podwyżki
  • Ciekawą, interesującą pracę – poza pracami na budowie, wykonujemy inne inwestycje z branży elektrotechniki i automatyki
Zapewniamy:
  • Ogrzewaną szatnię wraz z toaletą i umywalką
  • Kawa,herbata, woda
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz wyposażenie BHP
  • Imprezy firmowe