BRANŻE
ID:253994

Pomocnik przy konfekcjonowaniu etykiet (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNhYvQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady, Swadzim, Poznań

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakościowa etykiet (praca przy stoliku),
  • wycinanie błędnie wydrukowanych etykiet, bądź przyklejanie dobrych etykiet w miejsce tych wadliwych,
  • opisanie w dokumentacji wykonanych czynności (tj. naprawiona ilość (w metrach) etykiet + prawidłowe oznakowanie naprawionych rolek).
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 8- oraz 12-godzinnym (6-14, 14-22 lub 6-18, 18-6),
  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, spostrzegawczość, cierpliwość,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozpoczęcia pracy w najbliższych dniach,
  • przyjazną atmosferę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce wykonywania pracy: Sady

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:kontrola jakościowa etykiet (praca przy stoliku),
wycinanie błędnie wydrukowanych etykiet, bądź przyklejanie dobrych etykiet w miejsce tych wadliwych,
opisanie w dokumentacji wykonanych czynności (tj. naprawiona ilość (w metrach) etykiet + prawidłowe oznakowanie naprawionych rolek).

Wymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie 8- oraz 12-godzinnym (6-14, 14-22 lub 6-18, 18-6),
minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy produkcyjnej,
zdolności manualne,
dokładność, spostrzegawczość, cierpliwość,
motywacja do pracy.

Oferujemy:umowę-zlecenie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozpoczęcia pracy w najbliższych dniach,
przyjazną atmosferę,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.