BRANŻE
ID:242296

Praca w ochronie_na weekend

Numer referencyjny: PO/08/2018

KONSALNET - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Praca w ochronie_na weekend Numer referencyjny: PO/08/2018 Poznań

Zadania:
  • ochrona obiektu handlowego - sieciowy sklep odzieżowy
  • wykrywanie i udaremnianie niepożądanych zachowań
Wymagania:
  • niekaralność (na podstawie oświadczenia)
  • sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność działania w warunkach stresowych
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stawka do uzgodnienia
  • praca piątek, sobota, niedziela
  • pakiet ubezpieczenia medycznego
  • pewność dłuższego zatrudnienia i regularnej pensji
  • umowę zlecenie lub o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 691840663 lub aplikowanie przez przycisk "Aplikuj"

Miejsce: Poznań

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl