BRANŻE
ID:269125

Pracownik Biurowy

Firma: Jobman Group sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2022-09-20

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Pracownik Biurowy Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Pracownik Biurowy Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI:

Praca powierzona Pracownikowi tymczasowemu będzie polegała na świadczeniu specjalistycznych czynności kontrolnych wyznaczonych przez Klienta. Do obowiązków należeć będzie:

obsługę dokumentacji pokontrolnej, po jej przekazaniu przez inspektora terenowego z zatwierdzaniem po kontroli formalnej włącznie;
wprowadzanie danych do systemu informatycznego;
przygotowanie korespondencji;
nagrywanie danych na płytach CD/DVD;

Szczegółowy zakres oraz zasady realizacji zostaną przedstawione w trakcie odbywania szkolenia.

WYMAGANIA:

KONIECZNE:

posiadanie wykształcenia zawodowego rolniczego, geodezyjnego lub pokrewnego, lub potwierdzenie rozpoczęcia co najmniej 3 roku studiów na kierunkach rolniczych, geodezyjnych lub pokrewnych, lub wykształcenia średniego i potwierdzonych zaświadczeniem/dyplomem/świadectwem kwalifikacji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, ochroną środowiska, leśnictwem, geodezją, kartografią lub gospodarką przestrzenną;
umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z programów do obsługi prac biurowych (Word, Excel, Outlook);

POŻĄDANE:

gotowość do pracy w terenie;
znajomość programów GIS i wiedza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS;

OFERUJEMY:

umowę o prace tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej bądź stałej współpracy;
wynagrodzenie 3400zł Brutto miesięcznie;
praca w pełnym wymiarze godzin (pełen etat);
obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu);
niezbędne narzędzia pracy;
program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród;

Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków. Aplikujcie i pomagajcie razem z nami!

Informujemy, że powstał system aktywności w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie i Poznaniu, za który można otrzymać 300 zł brutto premii. Zasady działania: należy podjąć pracę w jednym z oddziałów ARiMR w Warszawie lub Poznaniu w okresie 20-30.09 i przepracować minimum 30 dni na umowie o pracę w jednym z tych oddziałów. Premia zostanie wypłacona w formie jednorazowej wraz z wynagrodzeniem miesięcznym.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'