BRANŻE
ID:241287

Pracownik infolinii (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZdLoAAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • praca polegająca na wykonywaniu połączeń telefonicznych wychodzących do obecnych klientów,
  • odbieranie połączeń przychodzących od obecnych klientów,
  • zbieranie zamówień od klientów - wsparcie przedstawicieli handlowych,
  • proponowanie zakupu dodatkowych produktów,
  • realizacja celów sprzedażowych na założonym poziomie,
  • współpraca z zespołem.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • stałą podstawę wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę dla znanej sieci hurtowni alkoholi,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Poznań (Junikowo)

Obowiązki:praca polegająca na wykonywaniu połączeń telefonicznych wychodzących do obecnych klientów,
odbieranie połączeń przychodzących od obecnych klientów,
zbieranie zamówień od klientów - wsparcie przedstawicieli handlowych,
proponowanie zakupu dodatkowych produktów,
realizacja celów sprzedażowych na założonym poziomie,
współpraca z zespołem.

Wymagania:wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w obsłudze klienta,
wysoka kultura osobista,
dobra znajomość obsługi komputera,
komunikatywność,
dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
stałą podstawę wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy,
pracę dla znanej sieci hurtowni alkoholi,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.