BRANŻE
ID:243866

Pracownik ochrony 3-4 dni w tygodniu_13,50 netto

Numer referencyjny: MD/11/2018

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Agent Ochrony

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-11-21

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

KONSALNET - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów do pracy na obiekcie handlowym na stanowisko:

Pracownik ochrony 3-4 dni w tygodniu_13,50 netto Zadania:

ochrona obiektu handlowego, sklep odzieżowy w CH Avenida, CH Malta
wykrywanie i udaremnianie niepożądanych zachowań

Wymagania:

niekaralność (na podstawie oświadczenia)
sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

stawka 13,50 netto
praca piątek, sobota, niedziela, poniedziałek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 609666256 lub aplikowanie przez przycisk "Aplikuj"

Miejsce:Poznań Poznań