BRANŻE
ID:244221

Pracownik ochrony_CH King Cross

Numer referencyjny: PO/12/2018

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Agent Ochrony

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-12-07

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

KONSALNET - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony_CH King Cross Numer referencyjny: PO/12/2018 Zadania:

ochrona obiektu handlowego - sieciowy sklep odzieżowy w CH King Cross
wykrywanie niepożądanych zachowań
dbanie o bezpieczeństwo na hali sprzedażowej

Wymagania:

niekaralność (na podstawie oświadczenia)
sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
umiejętność działania w warunkach stresowych

Oferujemy:

umowa zlecenie
dla osób z orzeczeniem umowa o pracę
stawka 11,00 netto
elastyczność grafiku
praca w młodym zespole
pakiet ubezpieczenia medycznego
pewność dłuższego zatrudnienia i regularnej pensji

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godz. 8-16 pod nr 782880427 lub o aplikowanie przez przycisk "Aplikuj"

Miejsce:Poznań Poznań