BRANŻE
ID:242333

Pracownik ochrony_sklep odzieżowy_CH Avenida

Numer referencyjny: SZCZ/08/2018

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Agent Ochrony

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-08-28

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

KONSALNET - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów do pracy na obiekcie handlowym na stanowisko:

Pracownik ochrony_sklep odzieżowy_CH Avenida Numer referencyjny: Poznań

Zadania:

ochrona obiektu handlowego, sklep odzieżowy w CH Avenida
wykrywanie i udaremnianie niepożądanych zachowań

Wymagania:

niekaralność (na podstawie oświadczenia)
sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
umiejętność działania w warunkach stresowych
dyspozycyjność
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

stawka 12 netto
elastyczność grafiku
pakiet ubezpieczenia medycznego
pewność dłuższego zatrudnienia i regularnej pensji
umowę zlecenie lub o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 609666256 lub aplikowanie przez przycisk "Aplikuj"

Miejsce:Poznań Poznań Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl