BRANŻE
ID:236043

Pracownik w drukarni (m/k) (idealna praca dla studentów zaocznych)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • prace pomocnicze na produkcji,
  • pomoc przy obsłudze maszyn,
  • ręczne wklejanie wklejek i tasiemek do kalendarzy.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • staranność, dokładność.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • pracę w młodym zespole,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • dogodną lokalizację miejsca pracy tuż przy pętli tramwajowej.