BRANŻE
ID:245893

Praktykant / Praktykantka do działu rekrutacji stałych (Pemanent Placement)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtlW9AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2019-03-27

Branża: Doradztwo personalne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • wspomaganie konsultantów w realizacji procesów rekrutacyjnych: przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, przegląd aplikacji, organizacja i udział w rozmowach rekrutacyjnych,
  • prowadzenie poszukiwań bezpośrednich na stanowiska menadżerskie i eksperckie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi,
  • wsparcie konsultantów w zakresie administracyjnych czynności związanych z realizacja procesów rekrutacyjnych w tym aktualizacja bazy danych.
Wymagania:
  • student V roku lub świeżo upieczony absolwent,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na pracę z ludźmi, rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • dyspozycyjność - min. 3 dni w tygodniu.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w ramach praktyk,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej organizacji,
  • udział w ciekawych, prestiżowych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Obowiązki:wspomaganie konsultantów w realizacji procesów rekrutacyjnych: przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, przegląd aplikacji, organizacja i udział w rozmowach rekrutacyjnych,
prowadzenie poszukiwań bezpośrednich na stanowiska menadżerskie i eksperckie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi,
wsparcie konsultantów w zakresie administracyjnych czynności związanych z realizacja procesów rekrutacyjnych w tym aktualizacja bazy danych.

Wymagania:student V roku lub świeżo upieczony absolwent,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
otwartość na pracę z ludźmi, rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji,
umiejętność obsługi MS Office,
dyspozycyjność - min. 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:wynagrodzenie w ramach praktyk,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej organizacji,
udział w ciekawych, prestiżowych projektach,
przyjazną atmosferę pracy.