BRANŻE
ID:270225

Przedstawiciel handlowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000PtoNQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysogotowo, Poznań

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze,
  • przygotowywanie ofert oraz negocjacje wynajmowanego sprzętu,
  • cykliczne odwiedzanie klientów firmy,
  • bieżące reagowanie na potrzeby klientów,
  • poszukiwanie nowych rynków w wynajmie.
Wymagania:
  • motywacja do pracy w terenie - około 90 procent czasu,
  • doświadczenie handlowe terenowe w branży wynajmu maszyn lub sprzętu budowlanego,
  • komunikatywność i współpraca w grupie,
  • chęć nauki i zdobywania doświadczeń,
  • zdolność utrzymania trwałych relacji,
  • kreatywność w działaniu, samodyscyplina i właściwa organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym,
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon komórkowy, auto służbowe,
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • po okresie próbnym dodatkowe benefity,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • wsparcie back office oraz przełożonego w codziennej pracy.
Miejsce pracy: Wielkopolska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Zakres obowiązków:pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze,
przygotowywanie ofert oraz negocjacje wynajmowanego sprzętu,
cykliczne odwiedzanie klientów firmy,
bieżące reagowanie na potrzeby klientów,
poszukiwanie nowych rynków w wynajmie.

Wymagania:motywacja do pracy w terenie - około 90 procent czasu,
doświadczenie handlowe terenowe w branży wynajmu maszyn lub sprzętu budowlanego,
komunikatywność i współpraca w grupie,
chęć nauki i zdobywania doświadczeń,
zdolność utrzymania trwałych relacji,
kreatywność w działaniu, samodyscyplina i właściwa organizacja czasu pracy.

Oferujemy:wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym,
narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon komórkowy, auto służbowe,
umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
po okresie próbnym dodatkowe benefity,
szkolenie stanowiskowe,
wsparcie back office oraz przełożonego w codziennej pracy.