BRANŻE
ID:246950

Specjalista ds. rekrutacji międzynarodowej

Opis firmy:

Jesteś osobą wielozadaniową? Cenisz sobie samodzielność w pracy i drzemie w Tobie wulkan energii  - to właśnie Ciebie szukamy!:)

Zacznij karierę w OTTO Work Force, firmie będącej liderem w obszarze rekrutacji międzynarodowej.

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk dla klientów z Holandii i Niemiec;
  • Weryfikację aplikacji, przeprowadzenie spotkań rekrutacyjnych;
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień z prowadzonych procesów i projektów rekrutacyjnych;
  • Obsługę systemów wspierających procesy rekrutacyjne;
  • Zarządzanie materiałami rekrutacyjnymi;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy;
  • Utrzymywanie długofalowej relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.

Oczekujemy:

Kogo szukamy:
Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

  • Posiadających min. roczne doświadczenie w rekrutacji na stanowiska techniczne, średniego szczebla;
  • Swobodnie komunikujących się w języku niemieckim lub angielskim;
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych;
  • Nastawionych na realizację założonych celów;
  • Odznaczających się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych.

Oferujemy:

Co oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych!:);
  • Swobodny dress code;
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
  • Cykliczne spotkania integracyjne;
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób.