BRANŻE
ID:258011

Specjalista/ka ds. Sprzedaży (praca stacjonarna)

Numer referencyjny: a0t6N000000A1WTQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań,

Obowiązki:
  • obsługa zapytań ofertowych i zamówień.
  • opracowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizacji zamówień,
  • obsługa posprzedażowa kontraktów,
  • wystawianie niezbędnych dokumentów handlowych,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w dziale sprzedaży lub dziale eksportu,
  • mile widziane doświadczenie w branży morskiej,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość j. niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B - czynne.
Oferujemy
  • stałą pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę biurową od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
  • przestrzeń do wdrażania usprawnień w firmie,
  • pakiet benefitów socjalnych, szkoleń oraz wiele innych.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Mateusz Wesołowski, tel. +48 609 080 952.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa zapytań ofertowych i zamówień.
opracowywanie ofert,
prowadzenie negocjacji handlowych,
nadzór nad jakością i terminowością realizacji zamówień,
obsługa posprzedażowa kontraktów,
wystawianie niezbędnych dokumentów handlowych,
dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymaganiawykształcenie wyższe,
doświadczenie w dziale sprzedaży lub dziale eksportu,
mile widziane doświadczenie w branży morskiej,
znajomości pakietu MS Office,
bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
znajomość j. niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
prawo jazdy kat. B - czynne.

Oferujemystałą pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę biurową od poniedziałku do piątku,
wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
przestrzeń do wdrażania usprawnień w firmie,
pakiet benefitów socjalnych, szkoleń oraz wiele innych.