Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czarna Owca

Adres:ul. Jaskółcza 13 Miasto: Poznań Tel:+48618530792
Godziny otwarcia:Od 18Wstęp:10 zł wtorki, pozostałe dni bezpłatnie


 
 
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.32 / 10
Jedzenie:6.24
Obsługa:6.48
Cena/Jakość:6.25

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

inetryconydot
2021-04-08
Buy Amoxil

[b]AMOXIL[/b] is used to treat many different types of infections caused by bacteria, such as ear infections, bladder infections, pneumonia, gonorrhea, and E. coli or salmonella infection. Active Ingredient: [b]Amoxicillin[/b] [url=http://fhbroute.com/5.h tml?group=2021&parameter=Amoxi l][b]Buy Amoxil[/b][/url] [b]Can You Buy Amoxil Online[/b] Buy Cheap Amoxil 500mg Online Amoxil Buy [url=https://antibioticsline .tumblr.com/]Antibiotics Buy Online[/url] Where To Buy Amoxil 500mg [b]Buying Amoxil[/b] Order Amoxil [url=https://buydoxycyclineu s.tumblr.com/]Doxycycline To Buy[/url] Get Amoxil Online No Prescription Purchase Amoxil Where To Buy Amoxil 500mg Amoxil Purchase [b]Get Amoxil Online[/b] [url=https://neurontn.tumblr .com/]Neurontn Online Uk Buy[/url] Order Amoxil 250mg Online [b]Order Amoxil[/b] Buying Amoxil Online Order Amoxil 500mg Online [url=https://azithrom.websta rts.com/]Order Azithromycin[/url] Get Online Amoxil No Prescription Amoxil Purchase Online Amoxil Purchase [url=https://cpsobsessedforu ms.com/threads/54599-Buy-cheap -amoxil-online-amoxil-buy-onli ne-no-prescription]Buying Amoxil[/url] Buy Amoxil Online Next Day Delivery Buy Amoxil No Prescription Amoxil Without Prescriptions Buy [b]Order Amoxil 500mg Online[/b]

 
jan
2016-02-08
Czarna Owca czytaj speluna

Cześć, byłem w czarnej owcy w sobotę 6.02. Jak chodzi wystrój i inne rzeczy typu szatnia to w zasadzie jeden pies bo idziesz się pobawić. Natomiast klub na dole nie jest chroniony czyli nie ujrzysz żadnego bramkarza. Co powoduję, zaczepki od kolesi co chodzą na siłkę 24 h na dobę żeby w sobotę komuś wpier..ć. Czemu tak jest? bo są to koledzy panów spaślaków. Jest to klub gdzie jak nie ma bójki to nie ma imprezy. A czas reakcji ochrony wynosi 1h. Ponadto ochrona nie ma być miła ale powinna Ci oddać kurtkę i dać chwilę czasu aby inne osoby odebrały swoje rzeczy z numerka, a nie wyrzucanie w krótkim rękawku na świeże powietrze w lutym. i interwencja policji dopiero coś pomaga. Więc jak Twoim celem jest pójść się pobawić omijaj czarną owcę i czekolodę która też z tego słynie według taksówkarzy. Ja rozumiem że w każdym mieście są kluby dla plastikowej patoli, ale nie sądziłem, że prawie w samym centrum poznania. Dlatego to dla mnie speluna!

 
Wojciech Janiak
2015-11-30
Czarna Owca dewastuje samochody!

W zeszłym tygodniu postawiłem auto na ul. Jaskółczej w poznaniu, po czym zgubiłem do niego kluczyki i auto postało tam sobie do weekendu. Miasto Poznań, w sposób oczywisty, ukarało mnie za ten występek blokadą koła oraz mandatem. Niestety to nie pomogło w znalezieniu kluczyków, dlatego auto stało dalej w tym samym miejscu. Na szczęście do pomocy ruszyła niezawodna ekipa z klubu #czarnaowca.... Nie potrzebnie, kluczyki się znalazły, ale ja rano w niedzielę ujrzałem efekt ich pracy. Włamali się do auta i po brzegi wypchali śmieciami z klubu od butelek, kartonów, potłuczonego szkła, piasku, po niedopałki, resztki jedzenia i zużyte prezerwatywy! Brak mi słów żeby nazwać poziom kultury osobistej i inteligencji tych ludzi! Żenada!

 
dorota
2014-02-24
;p

Od ilu wpuszczają?

 
osaaa111
2014-02-23
bramka bez zasad

ochrona z tego klubu jest smieszna jeden stoi nazelowany na schodach i patrzy na kzdego jak by mu snieadanie zajeb..li A gdy na parkiecie jest dym idie na gore i udaje ze nic nie widzi . NIE NADAJA SIE NAWET NA OChRONE DO BIEDRONKI

 
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama